GÖKPINAR HAKKINDA HALKIN HERTÜRLÜ DÜSÜNCELERi, FiKiRLERi ve ÖNERiLERi

Lütfen buraya düsündüklerinizi, fikirlerinizi, önerilerinizi veya varsa baskasindan duyduklarinizi yaziniz. ÇÜNKÜ GÖKPINAR´I DAHA iLERiYE GÖTÜREBiLMEK ANCAK BÖYLE MÜMKÜNDÜR

Merhaba Ahmet Bey

önce sizi Tebrik etmek istiyorum cok ama gercekten cok güzel bir sayfa hazirlamissiniz. Daha tam bitmemis ama Muhtesem olmus. Benim Memleket Denizli degil ama böyle sayfalara bakmak hosuma gidiyor hele bir de böyle güzel güzel fotoraflar olunca Size bir öneride bulunmak istiyorum. Ben denizliyi tanimadigin icin Gökpinar denizlinin neresinde kaldigina dayir bir de harita eklerseniz bence daha güzel olur. Tabiki sadece bir öneri.

Saygilarimla
Oguz


CEVAP

Merhaba,

sitemize ziyaretiniz ve ilgileriniz icin tesekkürler, öneriniz icin de ayrica tesekkür ederim. Gökpinar´in bulundugu yeri gösteren harita aslinda mevcuttu, "ulasim" girisi üzerinden ulasabilirsiniz.
Sitemiz 29-30.11.06 arasi server büyütülmesi calismalarindan dolayi gecici olarak kapalidir, anlayislarinizi rica ederim.

selamlar
Ahmet Coban

KAZIM YILDIZ

slm bunlar cami insaat fotolari cami imami Ramazan Kayman not düsmüs NOT:Gökpinar sitesinin ana sayfasinin küçük bir kösesine caminin bir resmi konulsa,ayrintili bilgilere direk o pencereden ulasilacak sekilde yapilsa daha faydali olur.diye


Basa dön